Podstawowym przesłaniem i zadaniem  kadry naszego Centrum Nurkowego EdenSport jest bezpieczne, profesjonalne, rzetelne i skuteczne szkolenie płetwonurków rekreacyjnych w dwóch najpopularniejszych systemach szkoleniowych świata:

CMAS

Kliknij obrazek

oraz

PADI

Kliknij obrazek

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie nurkowe upewnia nas na każdym kroku, że:
 „SOLIDNIE i BEZPIECZNIE”, zdecydowanie musi podążać w parze
z „DROŻEJ ale za to DŁUŻEJ i WIĘCEJ”!

Dlaczego?
Nie oszczędzamy na jakości szkoleń
Nie oszczędzamy na sprzęcie szkoleniowym
Nie oszczędzamy na czasie szkolenia
Nie obcinamy programu szkoleniowego do wyrachowanego minimum

Dlatego u nas jest najdrożej ale za to… 😉

Mamy i czas i środki na przeprowadzenie solidnego, bezpiecznego szkolenia na pewnym, sprawdzonym sprzęcie oraz na najwyższym poziomie szkoleniowym.
Nie oszczędzamy sił i determinacji całej kadry, by z pełnym zaangażowaniem wyszkolić naszych przyszłych podwodnych partnurów i partnurki.
Nie zaskakujemy naszych kursantów ukrytymi kosztami.
Gramy czysto i nie musimy kombinować, jak odrobić na naszych kursantach straty spowodowane obniżaną na siłę ceną kursów.

Ponieważ zdecydowana większość wyszkolonych u nas osób zostaje po kursie z nami, wyjeżdżając na organizowane przez nas wyjazdy i podwodne podboje szkolimy wszystkich tak, jakbyśmy sami chcieli być zawsze szkoleni.

Dopóki nasz nuras czy nuraska nie jest doskonale opływana i przygotowana do rozpoczęcia kolejnego stopnia wtajemniczenia, nie namawiamy i nie zmuszamy do kolejnych szkoleń podnoszących uprawnienia.

Przez cały rok, organizujemy wiele wspólnych nurkowań i wypraw nurkowych z naszymi edenowymi partnurami i partnurkami. Tym bardziej zależy nam na najwyższej jakości i skuteczności naszych szkoleń, by i dla nas – kadry szkoleniowej, nasze wspólne, podwodne przygody, były wspaniałym wypoczynkiem i wspólną, fantastyczną zabawą a nie walką o życie prowadzonych przez nas pod wodą nurasów.

Zapraszamy do HARMONOGRAMU rozpoczynających się kursów