EdenSport
, to najprężniej działające Centrum Nurkowe na Podbeskidziu.
Nasze tradycje oraz doświadczenia nurkowe, sięgają początków lat ’80,
czyli pierwszego na Podbeskidziu, Beskidzkiego Klubu Działalności Podwodnej „TOPIK”.
Jesteśmy firmą rodzinną, która poprzez nurkowanie, aktywny wypoczynek, wspólne pasje i wiele różnych form sportu, łączy ze sobą obecnie ponad 500 nurasów i nurasek, plus ich rodziny i przyjaciół.

Nurkowanie stało się dla nas wszystkich fantastyczną ucieczką od wszędobylskich stresów, szarości dnia codziennego oraz nudy.
Nurkowanie i obcowanie w towarzystwie naszych partnurów i partnurek, dostarcza nam potężnej dawki optymizmu, pomagając spokojnie i z uśmiechem przetrwać kolejne dni tygodnia na powierzchni.

Nurkowanie, szkolenia nurkowe i wyjazdy nurkowe zagraniczne oraz krajowe, są naszą podstawową zajawką.
Co jednak robimy w czasie, gdy jesteśmy na powierzchni?
Wszystkiego nie jesteśmy w stanie opisać, ponieważ jest tego tak wiele 🙂
Najlepszą wizytówką tego, jak działamy i co robimy, będzie odwiedzenie GALERII naszych własnych zdjęć i filmów, które znacznie lepiej niż słowa opiszą to, jak spędzamy wolny czas.

– Kursy nurkowania,
– Wyjazdy i wyprawy nurkowe,
– Pokazy nurkowania,
– Sklep nurkowy,
– Serwis sprzętu nurkowego,
– Klub płetwonurków
a także rzetelne i konkretne doradztwo czynnie nurkującej kadry fachowców w sprawach wyboru, zakupu i konfiguracji sprzętu nurkowego, to misja jaką spełnia Centrum Nurkowe EdenSport.

 

Jako Centrum Nurkowe EdenSport, z dumą kontynuujemy tradycje szkoleniowe i klubowe pierwszego na Podbeskidziu, Beskidzkiego Klubu Działalności Podwodnej „TOPIK”.
Sprawdzone, stare zasady szkoleń, gdzie nie szybkość zdobywania kolejnych uprawnień i nieustanna pogoń za czasem, lecz spokojna praca i wyrabianie dobrych nawyków u podstaw, dbałość o bezpieczeństwo, dobrą praktykę nurkową oraz zdobywanie doświadczenia nurkowego a także wychowanie w duchu nurkowego braterstwa i partnerstwa, to fundament naszych działań. Fundament, na którym opieramy podstawy naszych szkoleń na każdy stopień i specjalizację nurkową oraz działalności jednego z najprężniejszych na Podbeskidziu klubu nurkowego EdenSport.


 

TO MY! 🙂

Wiele niezapomnianych wyjazdów
Mnóstwo wspaniałych chwil
Setki niesamowitych osób
Tysiące miejsc na świecie

Dołącz do grona aktywnych płetwonurków! 🙂
Do zobaczenia!