Nasz sklep ze sprzętem dla płetwonurków oraz osób snurkujących, znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul. Kazimierza Wielkiego 1a. Jest usytuowany tuż za plecami McDonald’a, przy skrzyżowaniu ulicy Żywieckiej i Krakowskiej. Można zatrzymać się na parkingu McDonalda, albo na dużym i wygodnym parkingu, przed naszym sklepem. Wjazd od strony ul. Krakowskiej.

Jadąc od ul. Żywieckiej w górę ul. Krakowską, pierwsza droga w prawo (ostatni budynek po prawej stronie).

W naszym salonie sprzedaży, na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie, niezależnie od stopnia swojego powierzchniowego, wodnego i podwodnego zaawansowania. Posiadamy sprzęt dla pływaków, osób snurkujących lub dopiero uczących się snurkować, osób ćwiczących i uprawiających freediving, osób dopiero zdobywających pierwsze szlify nurkowe i już od dawna nurkujących – wilków morskich.

W swojej ofercie posiadamy na bieżąco lub ściągamy na zamówienie sprzęt pływacki, nurkowy rekreacyjny i techniczny następujących firm: AERIS, APEKS, ATOMIC, AQUA LUNG, AQUATEC, AQUA SPHERE, BARE, BEUCHAT, CRESSI-SUB, EQUES, FABER, MANTA, MARES, MOBBYS, OCEAN PRO, OCEANIC, PROBLUE, PINNACLE, PIÓREWICZ, SCUBAPRO, SCUBATECH, SEE DOO, SEEMANN SUB, SI TECH, SUUNTO, TECHNISUB, TECHNIKA PODWODNA, UWATEC i wiele innych.

W naszym sklepie nurkowym, obsługę stanowią zawsze uśmiechnięte i życzliwe osoby, z wieloletnią praktyką nurkową, co pozwala na bardzo trafną, praktyczną i konkretną pomoc techniczną w wyborze własnego sprzętu, zarówno do pływania (snurkowania) po powierzchni, jak i nurkowania zaawansowanego. Pamiętajmy, że to nie kupno najdroższego sprzętu z najwyższej półki, lecz prawidłowe dopasowanie, stanowi o komforcie i bezpieczeństwie jego użytkowania. Pamiętajmy, że porady udzielane przez „internetowych i często tylko wirtualnych płetwonurków” na różnych forach nurkowych, często są po prostu nietrafione.

Dlatego też, w bardzo wielu przypadkach, aby nie przepłacić oraz nie zepsuć sobie wczasów czy nurkowań na wyjeździe cieknącą, kompletnie nie dopasowaną do swojej twarzy, ale za to najdroższą maską, niezbędne jest zasięgnięcie opinii fachowca-praktyka, który pomoże prawidłowo dobrać nie tylko maskę, ale całą resztę potrzebnego sprzętu, często nawet w znacznie niższej cenie, niż zaplanowana.

Jedziesz na wczasy i potrzebujesz maskę, fajkę lub płetwy? Nie kupuj w typowo „nurkowych” sklepach, czyli na przykład supermarketach 🙂 Przyjdź do nas a kupisz raz, często wcale nie drożej, ale za to sprzęt prawidłowo i komfortowo oraz bezpiecznie dobrany i dopasowany, który będzie Tobie służył wiele kolejnych lat!

Jesteś początkującym płetwonurkiem lub masz dopiero zamiar rozpocząć swoją podwodną przygodę? Przyjdź, zapytaj, porozmawiaj z nami i powiedz, co chcesz robić pod wodą – nurkowanie rekreacyjne, techniczne, głębokie, wrakowe, jaskiniowe, fotografia podwodna i wiele innych. Odpowiedz na sporo, lecz niezbędnych do trafnego dobrania sprzętu pytań naszego nurasa lub nuraski z obsługi centrum, a wyjdziesz od nas w pełni usatysfakcjonowany/na nie tylko ceną, ale przede wszystkim trafnie, komfortowo i bezpiecznie skompletowanym i dopasowanym do Ciebie sprzętem.

Zapraszamy również do SERWISU