Szkoła nurkowania Kęty; Centrum Nurkowe Kęty

wpis w: Bez kategorii | 0

Najbardziej polecana szkoła nurkowania w Kętach EdenSport, pragnie zaprosić wszystkich mieszkańców Kęt na kurs nurkowania.

Najczęściej wybierane i bardzo popularne szkolenie nurkowe to pierwszy stopień płetwonurka rekreacyjnego, po którego ukończeniu otrzymuje się międzynarodową licencję płetwonurka, honorowaną na całym świecie.

Nurkowanie Kęty to pierwszy poważny krok do podwodnego świata. Po ukończeniu kursu nurkowania w Kętach, otwiera on drzwi do wszystkich miejsc nurkowych na świecie, włączając w to morza, oceany i tak piękne miejsca jak Lanzarotte,  Wielką Rafę Koralową w Australii czy Morze Czerwone w Egipcie.

Jeżeli jesteś ciekaw „gdzie spróbuję nurkowania w Kętach?”, to odpowiedź jest bardzo prosta. Na najbliższych organizowanych pokazach nurkowania na jednym z basenów Podbeskidzia. Pokazy nurkowania są darmowe i po krótkim przeszkoleniu ubieramy się w cały sprzęt nurkowy aby zanurzyć się pod wodę.
Podczas wieloletniej praktyki spotkaliśmy już bardzo wiele osób, które próbowały nurkowania właśnie w ten sposób i żadna z nich nie mogła powstrzymać uśmiechu 🙂
NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

❤️ Zostań płetwonurkiem w Kętach i rozpocznij swoją podwodną przygodę! ❤️

Popularność nurkowania, która cały czas rośnie, jest powodem tworzenia coraz większej ilości miejsc nurkowych oraz atrakcji dla płetwonurków. W okolicy Kęt, można nie tylko zrobić kurs, ale również dołączyć do aktywnego klubu nurkowego EdenSport, który cały czas nurkuje ze swoimi klubowiczami. Dowodem na prężne działanie jest galeria własnych zdjęć, które są dodawane na bieżąco tuż po każdym wydarzeniu nurkowym. Trzeba również zaznaczyć, że klub poza nurkowaniem organizuje sportowe eventy w okolicy Kęt, które są dostępne głównie dla klubowiczów, a zdjęcie z prawie każdej sportowej aktywności nie dotyczącej nurkowania dodawane jest na fanpage EdenSport na Facebooku. Podsumowując klub nurkowy Kęty EdenSport, to grupa szalonych i pozytywnie zakręconych osób, które uwielbiają spędzać czas aktywnie i w gronie rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, a na wszystkie pytania chętnie odpowiemy osobiście lub telefonicznie! 🙂