Sklep ze sprzętem do nurkowania w Bielsku-Białej

wpis w: Blog, News | 0

Wszystkim pasjonatom nurkowania oraz snurkowania mamy zaszczyt przedstawić sklep ze sprzętem do nurkowania, który istnieje od 2011 roku i cały czas prężnie się rozwija. W naszym sklepie znajduje się cały podstawowy sprzęt do snurkowania oraz nurkowania rekreacyjnego.

Sklep ze sprzętem nurkowym w Bielsku zlokalizowany jest na ulicy Kazimierza Wielkiego 1a

Trafisz do nas bez problemu! Wystarczy skręcić w ul. Krakowską i od razu pierwsza w prawo to ulica na której jest zlokalizowana baza centrum nurkowego.

W ofercie posiadamy elementy wyposażenia podstawowego takiego jak:
maska do nurkowania oraz snurkowania
płetwy kaloszowe różnego rodzaju ubierane na gołe stopy
płetwy paskowe ubierane na buty przeznaczone do nurkowania lub snurkowania
fajka do snurkowania w różnych opcjach kolorystycznych
Dobierzemy osobiście zestaw sprzętu podstawowego (maska, fajka oraz płetwy) każdej chętnej osobie! 🙂

Dodatkowo nie zostawimy Cię bez pomocy z doborem Twojego przyszłego sprzętu. Nasza wyspecjalizowana kadra pomaga każdemu klientowi odpowiednio dobrać i dopasować wiele rodzajów sprzętu, aby klient mógł sam zdecydować jaki rodzaj maski pasuje najlepiej na twarz. Nie wszystkie maski do nurkowania są jednakowe i bardzo istotne jest, aby dopasowanie było perfekcyjne. Zapewnia to komfort użytkowania. Ponadto podzielimy się sprawdzonymi tajnikami przygotowania sprzętu do użytkowania np. aby maska nie parowała 🙂

Sprzęt do nurkowania taki jak kamizelki KRW czy skrzydła można kupić u nas od ręki. Posiadamy również wiele typów oraz rozmiarów skafandrów mokrych (neoprenowych) jak i skafandrów suchych. Jeżeli jednak nic co posiadamy na sklepie nie będzie odpowiednie, wystarczą nam max 2 dni, aby ściągnąć sprzęt do przymiarki na specjalne zamówienie.

Na bieżąco aktualizujemy stany magazynowe akcesoriów do nurkowania, które cieszą się w Bielsku-Białej dużą popularnością. Noże nurkowe, komputery do nurkowania, komputery do freedivingu, latarki podwodne czy ołów w formie balastu nurkowego to tylko nieliczne z dodatków i gadżetów, które używamy na co dzień w podwodnym świecie.

Zapraszamy do sklepu ze sprzętem do nurkowania w Bielsku 🙂
Posiadamy wszystko czego trzeba do bezpiecznego spędzania czasu w wodzie!

W razie pytań łap kontakt!

Centrum Nurkowe EdenSport
Bielsko-Biała
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
tel: 510-112-454
poczta@edensport.pl
Facebook
Instagram