Centrum Nurkowe EdenSport na 100%

wpis w: Blog, News | 0

Centrum Nurkowe EdenSport tworzy liczna grupa osób, które wkładając całe swoje serca w powstanie oraz działalność EdenSport, budują niepowtarzalną społeczność i atmosferę.
Wśród ponad 600 osób stanowiących fantastyczny zespół EdenSport, są sami niesamowicie pozytywnie zakręceni ludzie, kochający życie i dobrą zabawę w doskonałym towarzystwie, uwielbiający przygodę, przyrodę, nurkowanie i pełny luz.
Wspólnie tworzymy atmosferę i zespół, który wzajemnie się wspiera w każdej dziedzinie życia niezależnie od tego czy pod, czy nad wodą.

Bezpieczeństwo na 100%

W Centrum Nurkowym EdenSport kładziemy nacisk na kilka aspektów związanych z nurkowaniem oraz przebywaniem na powierzchni. Pierwszym takim aspektem jest BEZWZGLĘDNE BEZPIECZEŃŚTWO. Podczas wykonywania nurkowań analizujemy wiele czynników, które składają się w całość. Pierwsza ocena bezpieczeństwa rozpoczyna się już podczas organizacji wyjazdu nurkowego. Jeżeli jakiś czynnik wskazuje, że nurkowanie nie może być bezpiecznie wykonane, to go nie planujemy. Nie wykonujemy nurkowań szkoleniowych w warunkach zagrażających naszym płetwonurkom! Pod wodą musimy mieć kontrolę nad całą naszą grupą. Kolejnymi czynnikami które analizujemy, to indywidualne doświadczenie każdego z płetwonurków. Pozwala to nam w prawidłowy sposób ustalić skład i szyk grupy. Pod wodą na zakończeniu szkolenia jest zawsze co najmniej 1 instruktor na 3 osoby, a maksymalna liczba osób kończących szkolenie w jednym terminie to 6 osób. W takim przypadku zawsze pod wodę schodzi dwóch instruktorów oraz bardzo często 1 osoba z kadry pomocniczej. Nurkowanie w grupie pozwala zapoznać się i doskonalić wiele umiejętności. Kładziemy nacisk na partnerstwo oraz wzajemną pomoc pod wodą. Istotna jest również odpowiednia pływalność, czyli utrzymywanie danej głębokości, na której chce się znajdować płetwonurek. Dobrze jest, kiedy pozycja w wodzie również jest dopracowana na zajęciach basenowych. Nad jezioro, na zakończenie szkolenia, nie zabieramy osób, które nie przeszły całego cyklu szkolenia basenowego. Nad wodę trafiają tylko osoby gotowe do samodzielnego, świadomego oraz bezpiecznego nurkowania 🙂

Zaangażowanie na 100%

Od pierwszego kontaktu z każdym naszym klientem czujemy się odpowiedzialni za przekazywaną wiedzę oraz informacje. Łącząc się z nami telefonicznie można dowiedzieć się wszystkiego o szkoleniu. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania początkujących i co najważniejsze, realizujemy wszystko o czym mówimy. Spotkania przeprowadzamy na 100% mocy. Pozytywna energia, dobry humor oraz serdeczna atmosfera to ważne dla nas wartości. Nigdy nie obejdzie się również bez głupkowatych żarcików które uwielbiamy. Od teorii nurkowej począwszy, poprzez praktyczne zajęcia na basenach, a na zakończeniu szkolenia kończąc, jesteśmy całym sercem z ludźmi, którzy nam zaufali oraz powierzyli swoje życie w nasze ręce. Przekazana przez nas wiedza pozwoli im na bezpieczne i praktyczne wykorzystanie jej podczas nurkowań na całym świecie.

Zdjęcia i filmy w galerii to 100% naszych ujęć! 🙂

Wszystkie publikowane w galerii zdjęcia oraz nagrania wideo wykonujemy własnoręcznie. Powstają one podczas naszych nurkowych (i nie tylko nurkowych) Edenowych wyjazdów klubowych. Wykonujemy ujęcia z powietrza (dronem), z powierzchni (aparat / telefony) oraz z pod wody (aparat / gopro). To co nas wyróżnia, to fakt, że kochamy naszą pracę, a każde udane zdjęcie nas niezmiernie cieszy! 🙂 Nie opłacamy zewnętrznych agencji marketingowych do prowadzenia naszych mediów społecznościowych. Całą tą pracę wykonujemy samodzielnie, włącznie z obróbką zdjęć oraz montażem nagrań filmowych.
Naszą pracę można śledzić na bieżąco w kilku miejscach:
1. Galerie zdjęć na stronie
2. Galerie zdjęć na facebooku
3. Katalog filmów na stronie
4. Kanał z filmami na YouTube

Zachęcamy do polubienia nas na FACEBOOKU, śledzenia na INSTAGRAMIE, obserwowania na STRONIE oraz do dołączenia do zwariowanej ekipy pozytywnie zakręconych nurkujących ludzi! 🙂

100% Miłości do nurkowania!

W drodze do tego co oferujemy oraz posiadamy obecnie musieliśmy oczywiście przebyć góry i doliny a niekiedy nawet rozległe mokradła. Pokonywaliśmy wiele trudności, ale wszystko co nas spowalniało nie było w stanie nas zatrzymać, a wręcz dodawało nam jeszcze więcej sił i determinacji w dążeniu do stworzenia jedynego takiego centrum nurkowego na Podbeskidziu. Nasz główny instruktor nurkowania, kierownik szkolenia oraz kierownik prac podwodnych swoje pierwsze nurkowania wykonał w roku 1981 na kursie podstawowym. Ciężkie szkolenie, które ukończyli nieliczni, zakończyło się dwa lata później, w roku 1983. Od tego czasu nurkowanie ze sfery marzeń stało się pasją, a po pewnym czasie sposobem na życie. Zbierane doświadczenie staramy się przekazywać w sposób prosty i możliwy do zrozumienia nawet przez dzieci w wieku 10 lat, które przystępują do podstawowego szkolenia nurkowego na kursach Junior OWD.

100% Autentycznych opinii

Wszystkie opinie, które można przeczytać o nas w internecie, są autentyczne. Co to oznacza? Że jedyne czym płacimy za dobre słowo o nas, to włożenie wszystkich sił w naszą pracę, podejście do klientów oraz przekazywanie wiedzy w taki sposób, aby po spotkaniach z nami wynieść z nich jak najwięcej potrzebnych informacji, energii oraz dobrego humoru. Z wieloma osobami jesteśmy jak rodzina. Edenowa rodzina 🙂 Na rynku zdarzają się przypadki wykupowania pozytywnych opinii, lajków, śledzeń, udostępnień, komentarzy, zarówno w google jak i facebooku i instagramie. Nie stosujemy takich praktyk, a wszystko co widać wypracowujemy swoimi działaniami.

Dołącz do zwariowanej ekipy płetwonurków!
Obserwuj nas, odwiedzaj nas, po prostu bądź z nami! 🙂
W razie potrzeby skontaktuj się z nami!
Do zobaczenia!