od 24.07.2011 – Konkurs fotograficzny EdenSport

wpis w: News | 0

Konkurs fotograficzny EdenSport

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich fotoamatorów, związanych z EdenSport!

Konkurs polega na dostarczeniu zajefajnego zdjęcia, na którym oczywiście będzie woda…
Aby nie zawężać grupy docelowej, która wystartuje do naszego konkursu, zdjęcia mogą być wykonywane zarówno nad powierzchnią wody, jak i pod nią.
Na zdjęciu lub zdjęciach oddanych na konkurs może być nadmorska plaża, może być pejzaż z jeziorem lub zalanym kamieniołomem, może być zdjęcie wykonane pod wodą, może być… tutaj zostawiamy dowolną interpretację.

Wymagania dotyczące jakości oraz tematyki i charakterystyki zdjęć:
Zdjęcia powinny być robione w rozdzielczości pozwalającej na ich znaczne powiększenie.
Zdjęcia powinny mieć minimum 2900×2500 Pikseli (aparat minimum 7 Mpx). Nie mogą być poruszone lub nieostre.
Zdjęcia powinny oddawać przyjemny, Edenowy nastrój :lol:
Mroczne, ciemne zdjęcia lub zdjęcia o ogólnie przytłaczającej tematyce to zdecydowanie nie to, czego poszukujemy. :D

Co dalej?
Dostarczone zdjęcia będą poddane wnikliwej dyspucie w gronie wszystkich, którzy później będą na to zdjęcie musieli patrzeć przy każdej okazji i wizycie w EdenSport :D
Konkurs główny i wyłonienie zwycięskich zdjęć, będzie przeprowadzony w czasie spotkania klubowego w EdenSport.
Wybrane zdjęcia, zostaną przesłane do profesjonalnej firmy poligraficznej, gdzie poddane zostaną kolejnej selekcji pod kątem ich przydatności do znacznego powiększenia. Firma poligraficzna będzie miała decydujące zdanie, czy będą w stanie z oferowanego zdjęcia zrobić zajefajną i niepowtarzalną, Edenową fototapetę.
Wybrane przez większość i wygrane zdjęcie, zostanie powiększone do rozmiarów 2.5m x 2,5m i stanowić będzie naszą, Edenową fototapetę na głównej, ekranowej ścianie sali kanapowej.
Na fototapecie będzie można zamieścić imię i nazwisko lub pseudonim osoby fotografującej albo reklamę, na której twórcy zdjęcia będzie zależało.

Najważniejsze jest to, by charakter zdjęcia powodował przyjemny, fajny i słoneczny nastrój w sali kanapowej, w której z przyjemnością będziemy przesiadywać, prowadzić szkolenia oraz Edenowe dysputy i delektować się kawą a także wszelakimi smakołykami.