23.01.2019 – Spotkanie organizacyjne rozpoczynające podstawowy kurs nurkowania w Bielsku-Białej

wpis w: Harmonogram kursów, News | 0

Zapraszamy na spotkanie organizacyjno-informacyjne podstawowego kursu nurkowania, realizowanego w najbardziej od wielu lat lubianym systemie – zimowym, które odbędzie się
w dniu
23 stycznia 2019 (środa), o godz. 18.00, w Centrum Nurkowym EdenSport przy ul. Kazimierza Wielkiego 1a w Bielsku-Białej.

Na pierwszym spotkaniu będzie można rozwiać ewentualne wątpliwości oraz poznać odpowiedzi na pytania:
– Co?
– Jak?
– Z kim?
– Kiedy?
– Gdzie?
– Za ile?
– Dlaczego tak drogo?
– Dlaczego tak długo?
Oraz wiele, wiele innych, mega skomplikowanych pytań 🙂

Na spotkaniu będzie można poznać osobiście kadrę, z którą kursanci będą musieli się troszkę na szkoleniu pomęczyć .
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie podstawowego kursu nurkowania.

W czasie trwania kursu w systemie zimowym:
– Spotykamy się popołudniami, średnio raz w tygodniu, elastycznie dopasowując dni i godziny spotkań do dyspozycyjności naszych kursantów.

– Późno-popołudniowe godziny oraz wyważona i dobrze dopasowana częstotliwość spotkań, nie koliduje ani z pracą zawodową, ani z życiem rodzinnym.

– Podczas wielu godzin spędzonych na szkoleniu, w gronie najbardziej zajefantastycznych ludzi w regionie, nawiązują się nie tylko wzajemne przyjaźnie ale także znacznie lepiej poznajemy znaczenie słów partnerstwo, odpowiedzialność, przyjaźń i braterstwo, oczywiście głównie w nurkowaniu 🙂

Z wieloletniego doświadczenia naszego oraz naszych kursantów wiemy, że warto już dziś pomyśleć o przyszłych wakacjach i możliwościach zrealizowania już od wiosny fantastycznej, podwodnej przygody jako pełnoprawny, bezpieczny i świadomy płetwonurek, z międzynarodowym certyfikatem.