2.02.2023 – Kurs nurkowania dla dzieci 10-15 lat – Bielsko-Biała

wpis w: Harmonogram kursów, News | 0

📣Zapraszamy na pierwsze spotkanie teoretyczne rozpoczynające kurs nurkowania Junior Open Water Diver, które odbędzie się w dniu:

🗓 2 lutego 2023 (czwartek)
🕕 godz. 18.00
📍 w Centrum Nurkowym EdenSport przy ul. Kazimierza Wielkiego 1a w Bielsku-Białej.

Zostań płetwonurkiem w Bielsku-Białej i zwiedzaj podwodny świat razem z nami!

Jest to szkolenie na pierwszy stopień płetwonurka rekreacyjnego, które jest wprowadzeniem do podwodnego świata. Dzięki umiejętnościom nabytym na szkoleniu, nurkowanie staje się bezpieczne, przyjemne i świadome. Szkolenie kończy się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu płetwonurka.

Szkolenie przeznaczone jest głównie dla dzieci w wieku 10 do 15 lat lecz wielokrotnie wraz z dziećmi szkolili się również rodzice, do czego serdecznie zachęcamy. W rodzinnym gronie zawsze raźniej.

Na pierwszym spotkaniu będzie można rozwiać ewentualne wątpliwości oraz poznać odpowiedzi na pytania:
✅ Co?
✅ Jak?
✅ Z kim?
✅ Kiedy?
✅ Gdzie?
✅ Za ile?
✅ Dlaczego tak drogo?
✅ Dlaczego tak długo?
Oraz wiele, wiele innych, mega skomplikowanych pytań

⤵️ Na spotkaniu będzie można poznać osobiście kadrę odpowiedzialną za solidne przeprowadzenie szkolenia.

W czasie trwania kursu:

🕟 Spotykamy się popołudniami, średnio razy na tydzień, elastycznie dopasowując dni i godziny spotkań do dyspozycyjności naszych kursantów.

▶️ Popołudniowe godziny oraz wyważona i dobrze dopasowana częstotliwość spotkań, nie koliduje ani z pracą zawodową, szkołą, ani z życiem rodzinnym 🙂

❤️ Podczas wielu godzin spędzonych na szkoleniu, nawiązują się nie tylko wzajemne przyjaźnie, ale także znacznie lepiej poznajemy znaczenie słów partnerstwo, odpowiedzialność, przyjaźń i braterstwo, oczywiście głównie w nurkowaniu.

💡 Zdobądź doświadczenie, nowe umiejętności, otwórz drzwi do nowych możliwości i zakończ pozytywnie szkolenie uzyskując międzynarodowy certyfikat.
Daje to możliwość nurkowania na całym świecie, podróżując z nami lub samodzielnie 🙂

Chcesz otrzymać powiadomienie przypominające o rozpoczynającym się kursie?
Napisz sms pod numer 698806916 o treści „powiadomienie, a otrzymasz od nas niezobowiązującego smsa z informacją 🙂

Możesz nas również odwiedzić przed rozpoczęciem szkolenia, aby się poznać i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. Jesteśmy otwarci również na telefony, można zadzwonić pod któryś z naszych numerów kontaktowych, aby się usłyszeć i poznać przez „słuchawkę”.

Prowadzimy najdroższe i najdłuższe szkolenia w regionie. Stawiamy na bezpieczeństwo, świadomość i kontynuację przygody z nurkowaniem po przebytym szkoleniu.
Całkowity koszt szkolenia to 3300 zł, a kwotę tą można ratalnie opłacać przez cały czas trwania szkolenia, dzięki czemu nie trzeba jednorazowo obciążać domowego budżetu. Oczywiście nie są to raty bankowe lecz na zasadzie umowy dżentelmeńskiej.

W koszt szkolenia jest wliczone:
– szkolenie teoretyczne
– materiały szkoleniowe
– zajęcia praktyczne
– wejścia na basen
– wejścia na bazę nurkową
– sprzęt nurkowy na czas zajęć
– dożywotnia certyfikacja międzynarodowa

Na szkolenie potrzebna jest jedynie prywatna maska, rurka i płetwy, które po omówieniu można dobrać w naszym sklepie nurkowym.

Wymagania:
– ukończone 10 lat
– umiejętność pływania

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie podstawowego kursu nurkowania Junior Open Water Diver.