11.11.2011 – Latawce, Paralotnie i inne fruwające sprzęty z EdenSport

wpis w: News | 0

Latawce, Paralotnie i inne fruwające

sprzęty z EdenSport

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy wiatrem w najbliższy piątek – 11 listopada, na polanę na „Trzech Lipkach” obok krzyża, żeby wyszaleć się z latawcami, nauczyć czegoś nowego, oraz gdy tylko bedzie sprzyjała pogoda, pooglądać zabawę na paralotniach z napędem.

Na Trzy Lipki prowadzi ulica Portowa, przy której znajduje się parking. Na polanę można przejść pieszo (około 100m). Kto jednak zechce wjechać ze sprzętem, grillem lub ze samym sobą w miejsce spotkania, wjazd znajduje się od ulicy Pienińskiej – Portową do końca i w prawo.

Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby związane z latawcami, ale również chętne by spróbować sterowania lub po prostu żeby pooglądać wszystko co będzie się działo. Będzie oczywiście możliwość złapania za manetki i pod okiem Kadry EdenSport nauczenia się podstaw pilotowania latawca.

Podczas naszego szaleństwa planujemy rozpalić grilla i coś przekąsić, tak więc zapraszamy również wszystkich, którzy tylko chcą posiedziec przy zapachu grillowanej kiełbaski i pogawędzić.
Gdy tylko pogoda nie spłata nam figla, spotykamy się:

11 Listopada o godzinie 10:00

na Trzech Lipkach

Szczegóły można śledzić na naszym FORUM EdenSport

Punkt na mapie:


Wyświetl większą mapę