01.04.2011 – Jak powstaje EdenSport

wpis w: News | 0

Powstanie

 

Witamy!

Już niedługo będziemy mogli się ponownie spotkać na kawie, herbacie, szkoleniach, zakupach i przyjacielskich pogaduszkach, lecz tym razem już w naszym nowo otwartym Centrum Sportu i Rekreacji, które nazwaliśmy EdenSport.

Obecnie jesteśmy jeszcze w pieluchach, żeby nie powiedzieć składamy wszystkie myśli oraz czyny do kupy, ponieważ decyzja o stworzeniu własnego kąta by robić wszystko co kochamy, lecz już całkiem po swojemu zapadła znienacka, zaledwie kilka dni temu, w totalnie spontanicznej i jak zwykle szalonej i nieco zabawnej atmosferze.

Ponieważ naszą kadrę stanowią osoby kompletnie nie zdające sobie sprawy z tego, że czegoś się po prostu „nie da”, już po pierwszych godzinach wyczerpujących acz owocnych dysput, przystąpiliśmy z kopyta do działania i znaleźliśmy miejsce na uwicie swojego gniazdka. Później było już tylko jeszcze bardziej pod górkę ale zaprawieni w bojach jesteśmy wszak nie od dziś

Teraz pozostaje nasze gniazdko tylko: odgruzować, wymurować, opłytkować, zaopatrzyć w niezbędne, acz nie do końca istniejące a podstawowe instalacje, otynkować, pomalować, kupić i wnieść wszystkie meble oraz półki i wieszaki, zainstalować telefon, komputer oraz kilka innych „drobiazgów” typu kasa i takie tam, zakupić towar, sprężarkę, sprzęt klubowy, przewieźć i „zakotwiczyć” cały nasz sprzęt oraz najważniejsze- zorganizować czajnik i kubki na kawę!

Myślimy, że osoby działające w EdenSport oraz niepowtarzalna atmosfera, przyciągną do siebie wszystkich naszych przyjaciół z wielu różnych zakątków, by wspólnie kontynuować wszystko to, co robiliśmy wspólnie już znacznie wcześniej, często od bardzo wielu lat, lecz tym razem w końcu pod naszą własną banderą.

 

Ponieważ prac adaptacyjnych, porządkowych i urządzeniowych (statystycznie) mamy na jakieś pół roku, więc znając nasze zaangażowanie myślimy, że na wszystkie najbardziej niezbędne prace, potrzebujemy około… dwóch tygodni, być może z malutkim „hakiem”.

 

Przez cały okres przygotowań do rozpoczęcia normalnego działania i funkcjonowania pełną gębą, będziemy na bieżąco informować, co się dzieje w naszych progach. Jak tylko zakończymy prace związane z adaptacją i przygotowaniem pomieszczeń, to zaczynamy działania klubowe, bo lato już blisko!

 

Już niedługo zapraszamy do nas!

Wszyscy nasi przyjaciele, którzy chcą wcześniej zobaczyć jak się męczymy podczas pracy i troszkę się z nami pośmiać, są mile widziani już od 1 kwietnia w naszym Centrum. Wszystkich odwiedzających nas przed oficjalnym otwarciem podwoi centrum, obowiązuje ubranie robocze oraz chęć i zacięcie do wspólnego wypocenia zimowego tłuszczyku